W ramach akcji MEN Razem na święta nasze przedszkolaki wykonały karty świąteczne z życzeniami, którymi podzieliły się z drugim człowiekiem. Dzieci zachęcane były do przekazania kart sąsiadom, lub samotnym, znanym Im osobom. Dodatkowo dzieci były zachęcane do niesienia pomocy bliskim osobom szczególnie w przedświątecznych
przygotowaniach

Czas przygotowań do Świąt to dobra okazja do tego , aby przybliżyć dzieciom tradycje świąteczne, a także doskonały moment na uświadomienie dzieciom faktu, że nie tylko prezenty kupione w sklepie sprawiają bliskim radość ale najważniejszy jest prezent samodzielnie wykonany i podarowany prosto z serca. W tym roku nasza najmłodsza grupa przedszkolna zaangażowała się w przygotowanie pierniczków oraz kartek świątecznych. Przygotowanie prezentów sprawiło dzieciom ogromną radość. Pracowały w wielkim skupieniu i z ogromnym zaangażowaniem. Upominkami przygotowanymi przedszkolaki obdarowały pracowników naszej szkoły, kartki świąteczne powędrowały do emerytowanych pracowników przedszkola. Wszyscy dziękowali za miłą niespodziankę oraz pamięć. Ja składam szczególne podziękowania pani Magdalenie Mitek- mamie naszego wychowanka, która poświęciła czas na upieczenie pierniczków, dziękuję również wszystkim rodzicom za kreatywność podczas wybierania dekoracji do ozdabiania pierniczków.