POTWIERDZANIE WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA ZAKWALIFIKOWANEGO DO PRZEDSZKOLA W STARYM PILCZYNIE.

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z Zarządzeniem nr 146/2021 Wójta Gminy Łaskarzew z dnia 20 stycznia 2021roku,

w dniach  24 – 30 marca 2021 r. odbędzie się potwierdzanie woli przyjęcia dziecka zakwalifikowanego  do  Publicznego  Przedszkola  w  Starym  Pilczynie.

Potwierdzanie woli przyjęcia dziecka może odbywać się w następujący sposób:

1. Rodzic składa  oświadczenie woli (w załączniku) przyjęcia dziecka do przedszkola w wersji papierowej z bezwzględnym zachowaniem poniższej procedury:

Procedura składania oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w placówce:

• Do budynku szkoły (wejście główne) wchodzi tylko jedna osoba w maseczce zasłaniającej usta i nos,
  • Punkt przyjęcia oświadczenia usytuowany jest przy pokoju nr 1,
  • Przyjmowanie oświadczenia woli w wyznaczonych dniach - w godz. 7.00 – 15.00,
  • Przy wejściu do placówki znajduje się pojemnik z płynem do dezynfekcji rąk, DEZYNFEKCJA jest obowiązkowa,
  • Przestrzegany jest ograniczony kontakt z pracownikami z zachowaniem 1,5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku,
  • Oświadczenie woli wydrukowane i uzupełnione powinno być włożone do koszulki foliowej lub koperty,
  • Oświadczenie woli Rodzic wkłada do przeznaczonego na ten cel pojemnika i opuszcza budynek.
  • Proszę przestrzegać wyznaczonych: terminu i godzin.

1. Dopuszczalne jest złożenie oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola za pomocą poczty elektronicznej  na adres e-mailowy placówki, zespołu szkół: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Po złożonych oświadczeniach do 30 marca, przedszkole zmienia status kandydata z zakwalifikowany na przyjęty do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Dokumenty do wydrukowania:

POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA