Bal karnawałowy 2017

Dnia 1.02.2017 roku w czasie karnawału w naszym przedszkolu również było wesoło. Tego dnia wszystkie grupy przedszkolne miały bal karnawałowy na którym mogliśmy spotkać  piękne postacie bajkowe i nie tylko. Każdy przedszkolak wcielił się w swoją wymyśloną postać w postaci przebrania. Naszym głównym gościem zabawiającym dzieci był Teatr Forma. Rozpoczęciem balu było krótkie przedstawienie pt. „Tam, gdzie kwitnie śnieg” które dzieci oglądały z wielką ciekawością i zainteresowaniem. Nie zabrakło również muzyki, która rozruszała każdego przedszkolaka. Radość nie miała końca. Animatorzy prowadzili wesołe konkursy, których nagrodą były słodkości, więc każdy na nagrodę czekał z niecierpliwością J Na zakończenie balu wszystkich spotkała miła niespodzianka- na hali sportowej zaczął padać śnieg, dzięki czemu każdy mógł wyobrazić sobie prawdziwy zimowy nastrój balów karnawałowych J